«Золото» волинської лижниці на Паралімпійських іграх

«Золото» волинської лижниці на Паралімпійських іграх

З 9 по 18 березня відбулися ХІІ зимові Паралімпійські ігри в місті ПхьончханПівденна Корея на яких перемогу в лижній змішаній естафеті          4 х 2,5 км. здобула збірна команда України в складі чотирьох спортсменів, серед яких була досвідчена волинянка Юлія Батенкова-Бауман.

         «Паралімпійська скарбничка» збірної команди України була поповнена сьомим золотом, яке стало для Юлії Батенкової-Бауман першим в спортивній кар’єрі.

Юлія з 2004 року займається лижними гонками та біатлоном, є учасницею трьох зимових Паралімпійських ігор (Італія, 2006 р.; Канада, 2010 р.;             Росія, 2014 р.). На цих іграх спортсменка виборола 8 срібних і 5 бронзових нагород у змаганнях з біатлону та лижних гонок.

Юлія Батенкова-Бауман є заслуженим майстром спорту України з лижних гонок (2010 р.), майстром спорту України міжнародного класу з біатлону (2005 р.) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Нагороджена: орденами княгині Ольги ІІІ, ІІ, І ступенів.

Також вперше Волинську область на ХІІ зимових Паралімпійських іграх представляла спортсменка Конашук Богдана, які змагалась в дисциплінах з біатлону та лижних гонок. Найвище досягнення Богдани з біатлону на дистанції 12,5 км. – 5 місце.