Золото із рукопашного бою отримала збірна Волині

Золото із рукопашного бою отримала збірна Волині

8-10  листопада  у Мінську  відбувся міжнародний турнір із рукопашного бою пам’яті Дмитра Гвішіані  (у програмі чемпіонату та першості Брестської області із рукопашних боїв) який на два дні перетворив місто в осередок  рукопашних першостей. Звісно, Волинь не залишилася осторонь. Так юніорська збірна команда  вже знаних бійців із клубів «Рубіж», «Воїн» та «Прайд» показала високий результат.

Як повідомляє офіційна сторінка клубу «Рубіж», вдруге  поспіль Волинські юніори здобувають командне золото на міжнародному турнірі з рукопашного бою.

Осібно таблиця нагород має такий вигляд : «Воїни» Богдан Лабудяк, Іван Пасич, Станіслав Святченко – 1-ше місце, Дмитро Петрушко («Прайд») та Андрій Місюк («Воїн») – 2-ге місце, Іван Дячук («Рубіж»), Олександр Дацюк («Рубіж») – 3-тє місце.

Та на цьому переможна хода бійців не завершилася. У новому амплуа, точніше – новій віковій групі виступили вихованці СК «Воїн» Іван Пасич та Андрій Місюк. Хлопці вибороли перше та друге місця серед дорослих.

Вітаємо спортсменів та тренерів Андрія Зінчука, Дмитра Василенка («ВОЇН»)  Олександра Кулакова («ПРАЙД») та Сергія Гузова («РУБІЖ») із вдалим виступом!