Здобутки волинських веслувальників на Особистому чемпіонаті України пам’яті ЗТУ В. Сорокіна

Здобутки волинських веслувальників на Особистому чемпіонаті України пам’яті ЗТУ В. Сорокіна

26-29 травня 2021 року у місті Дніпро відбувся Особистий чемпіонат України пам’яті заслуженого тренера України В’ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное. За підсумками змагань визначився склад збірної України, яка виступить на чемпіонаті Європи 3-6 червня у Познані. У складі збірної Волинську область представлятимуть Марія Повх, Юрій Вандюк та Андрій Рибачок.
Зауважимо, що на особистому чемпіонаті Юрій Вандюк здобув іменну олімпійську ліцензію у каное-одиночці на 1000 м і разом з Марією Повх, яка здобула ліцензію раніше, візьмуть участь в Олімпійських іграх у Токіо в Японії цього року.
Слід зазначити, що на Олімпіаді 2016 року в Ріо-де-Жанейро, Волинську область представляла одна спортсменка – байдарочниця Марія Повх, а цьогоріч на наймасштабніших світових змаганнях виступить двоє волинських веслувальників – Юрій Вандюк та Марія Повх.

Отже, у підсумку чемпіонату золото вибороли:

Юрій Вандюк у каное-одиночці на дистанції 1000 м;

Грабовець Ілона у каное-двійці на дистанції 1000 м;

Повх Марія у байдарці – четвірці на дистанції 500 м;

Повх Марія у байдарці – двійці на дистанції 500 м;

Рибачок Андрій у каное – четвірці на дистанції 500 м;

Повх Марія у байдарці – одиночці на дистанції 500 м;

Рибачок Андрій у каное – двійці на дистанції 500 м;

Рибачок Андрій у каное – одиночці на дистанції 200 м;

Рибачок Андрій у каное – двійці на дистанції 200 м;

Повх Марія у байдарці – двійці на дистанції 200 м;

Срібними призерами стали:

Вандюк Юрій у каное-двійці на дистанції 1000 м;

Свиридюк Віктор у каное-одиночці на дистанції 1000 м;

Борсук Павло у каное-четвірці на дистанції 500 м;

Вандюк Юрій у каное-двійці на дистанції 500 м;

Повх Марія у байдарці – одиночці на дистанції 200 м;

Гузь Андрій у каное-двійці мікс на дистанції 200 м.

Троцюк Володимир у каное-одиночці на дистанції 5000 м;

Грабовець Ілона у каное – одиночці на дистанції 5000 м.

Бронзові медалі здобули:

Рибачок Андрій у каное-двійці на дистанції 1000 м;

Грабовець Ілона та Троцюк Володимир у каное-двійці мікс на дистанції 200 м.

Щиро вітаємо переможців та призерів та увесь тренерських склад з перемогами і зичимо сил, наснаги та нових спортивних перемог!