Збірна України із волейболу на четвертій сходинці чемпіонату Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA)

Збірна України із волейболу на четвертій сходинці чемпіонату Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA)

Підійшов до завершення чемпіонат Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) серед дівчат до 16 років. Нагадаємо, першість відбувалася у Тбілісі (Грузія). Вчора пройшли фінальні поєдинки. Збірна України, під керівництвом Олени Алексєєвої та Галини Ромашкевич, провела «бій за бронзу» із командою Білорусі. На жаль, українки поступилися суперницям із рахунком 2:3 − 26:24; 25:12; 18:25; 19:25; 8:15.

Як повідомляє сайт Федерації волейболу України, наші співвітчизниці впевнено йшли до перемоги. Дві партії дівчата тримали перевагу на своєму боці і навіть вирвалися вперед на цілих п’ять очок. Проте, у фінальній, на відміну від суперниць, дещо перенервували і тому, завершують волейбольну першість на почесному четвертому місці.

Нагадаємо, що наставниками команди є  Алексєєва Олена та Ромашкевич Галина – тренери ОДЮСШ. Спортсменки Безкоровайна Анастасія, Черкашина Катерина, Гуренко Дарина, Кристич Вікторія, Борбич Софія, Гусейнова Катерина, Логотнюк Христина – учениці Волинського обласного ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою, імені Героїв Небесної Сотні.