Вихідні у Шацьку

Вихідні у Шацьку

Відділення веслування у Шацькій ДЮСШ  має довгу історію. Її початок сягає далекого 1969 року, коли тренери Тарас Юхимович та Наталія Арсентіївна Шевченки взяли під свою егіду перших веслувальників.

Сьогодні ж Шацьк регулярно приймає як місцеві та всеукраїнські, так і міжнародні змагання із веслування у яких безперечно беруть участь і місцеві спортсмени. Цими вихідними смт. Шацьк  приймав  ХХХІІІ Всеукраїнський меморіал пам’яті чемпіонки України Галини Зуб з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат, присвячений Дню Незалежності України та п’ятдесятиріччю діяльності ДЮСШ. У змаганнях взяли участь 15 команд та більш як 200 учасників  із Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Волинської, Полтавської областей та сусідньої Білорусі­, м. Пінськ та Брест.

З нагоди доволі солідного ювілею,  школу відвідали перші учні Микола Кравчук, Олексій Положевець, Любов Положевець, Ганна Зуб, Микола Прокоса, Лілія Положевець, Олег Камерилов, Валерій Бобчук, Василь Захарченко та інші. Слід зазначити, що саме зусиллями подружжя Шевченків був підготований перший на Волині майстер спорту із веслування на байдаках та каное серед чоловіків у 1974 році – Ананій Романович,а згодом у 1976 іще дві чемпіонки − Лідія Яновець та Надія Зуб.

Ось вже 50 років тренерський склад ДЮСШ не втрачає спортивної хватки та дає успішний старт молодому поколінню. Так, у 2018 році на чемпіонаті світу з веслування серед молоді U-23, що відбувся у Болгарії, срібло здобула команда у складі якої виступав вихованець ДЮСШ Дмитро Озимюк. Згодом, на чемпіонаті Європи Валерія Терета здобула золото серед жінок у каное-двійці, на дистанції 200. Цього річ  призовою стала «Волинь спортивна -2019» тут  веслувальники вибороли аж 17 призових місць та третє загальнокомандне.

Та не веслувальниками єдиними. З 1998 року на базі ДЮСШ працює відділення футболу, а протягом 2000-2017 займалися і дзюдоїсти. Загалом же позашкільний заклад об’єднав 134 вихованці та 10 працівників.

Під час проведення урочистостей начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Ігор Дмитришин, вручив грамоту відділу Шацькій ДЮСШ за вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди 50-ти річчя її заснування.