Всеукраїнський менторський форум ініціативи “Пакт заради молоді-2025”

Всеукраїнський менторський форум ініціативи “Пакт заради молоді-2025”

9 грудня 2021 року з 10:00 до 18:00 години в режимі онлайн розпочнеться Всеукраїнський менторський форум ініціативи “Пакт заради молоді-2025”.
Подія об’єднає молодь, роботодавців, представників міністерств та громадських організацій, щоб обговорити можливості для кар’єрного розвитку молоді в Україні. Цікаво для тих, хто хоче розвиватися у професії й розкрити свій потенціал! 
Приєднуйся до Форуму та відкривай можливості від провідних роботодавців, отримай поради від експертів своєї справи, дізнайся, як розвивати свій проєкт чи будувати успішну кар’єру. І, звісно, знаходь цікаві й корисні знайомства!
Тим, хто зареєструється на Форум, ми надішлемо персональний лінк на участь. Перейшовши на нього, ти можеш долучитися до майстер-класів та поставити свої запитання спікерам. Не проґав свій шанс!
Реєстрація триває до 8 грудня 17:00 год за посиланням: https://forms.gle/mFwMDnB37GPXHJiD6
Захід організовують Міністерство молоді та спорту України Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine у межах проєкту “Пакт заради молоді – 2025”.