Волинські переможниці чемпіонату України з важкої атлетики

Волинські переможниці чемпіонату України з важкої атлетики

З 8 по 14 жовтня у місті Павлоград Дніпропетровської області проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. Збірну команду області представляють вихованки ДЮСШ Камінь-Каширського району, під керівництвом тренера-викладача Андруся Валентина. На змаганнях волинські важкоатлетки здобули перемоги. Зокрема чемпіонками стали:

Малащук Катерина у ваговій категорії 36 кг з результатом – ривок 30 кг + поштовх 37 кг, що становить 67 кг у сумі двоборства.

Чмух Олександра у ваговій категорії 49 кілограм встановила сім рекордів України – три у ривку, два у поштовху та два у сумі двоборства серед дівчат до 13 років, закінчивши змагання з результатом – ривок 55 кг, поштовх 65 кг, що у сумі становить 120 кг, таким чином підтвердивши норматив кандидата в майстри спорту України.

Чмух Марія у ваговій категорії 55 кг з результатом – ривок 52кг, поштовх 62кг, що становить 114 кг у сумі двоборства.

Козак Софія у ваговій категорії 59 кг з результатом – ривок 56 кг, поштовх 65 кг, що в сумі становить 121 кг.

Король Анна у ваговій категорії 64 кг з результатом – ривок 56 кг, поштовх 60 кг, що в сумі становить 116 кг.

Хоцевич Юлія у ваговій категорії 55 кг та Кривдік Карина ваговій категорії 59 кг посіли сьомі місця.

У командному заліку волинські дівчата посіли почесне друге місце серед 22 команд, поступившись лише трьома очками представницям із Донецької області.

Нагадаємо, що чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат продовжується і в боротьбу вступають волинські юнаки важкоатлети.

Вітаємо чемпіонок та їх тренерів з перемогою та бажаємо подальших спортивних нагород!