Волинянин Михайло Хміль-бронзовий чемпіон України з літнього біатлону

Волинянин Михайло Хміль-бронзовий чемпіон України з літнього біатлону

Федерація біатлону Волині є наймолодшою біатлонною командою в Україні, проте за два роки існування в скарбничці команди є високі результати і в тому числі перемоги!

Одним із наших спортсменів, який примушує біатлон України говорити про Волинь, як конкурентоспроможну біатлонну команду є Михайло Хміль.

І не дивно! Адже завдяки своїм результатам наш спортсмен є одним з основних кандидатів до Національної збірної України.

До відбору на чемпіонат світу претендують чотири біатлоністи. І один з них саме наш Михайло Хміль. Хто візьме участь у змаганнях на чемпіонаті світу, покажуть зимові змагання в грудні, а поки 23-28 серпня на базі чернігівської СДЮШОР з лижного спорту, відбувся чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат – ключові змагання, у яких взяли участь найсильніші біатлоністи України.

І вже у перший день змагань Михайло Хміль здобув бронзову нагороду у спринті. Попри те що Михайло зробив у стрільбі на один промах більше, ніж його суперники по п’єдесталу, це не завадило біатлоністу Волині поборотися за медалі і попасти у трійку найсильніших!

Таким чином, Михайло продемонстрував готовність до зимових стартів і довів всім, що Федерація біатлону Волині є сильною та конкурентоспроможною командою!