Волиняни стали переможцями та призерами чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків та юнаків

У Києві завершився чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед чоловіків та юнаків, який тривав з 21 по 26 червня 2021 року. У змаганнях взяли участь 23 команди з різних регіонів країни, в тому числі Волинської області.

Протягом перших двох днів визначилися переможці та призери у дисциплінах “Підйом штурмовою драбиною”, “Встановлення та підйом висувною драбиною”, “Подолання 100-м смуги”. Крім того, напередодні стали відомі переможці та призери у дисципліні “Пожежна естафета” серед чоловіків.

У підсумку змагань, волинські спортсмени показали чудові результати, здобувши у скарбничку області ряд нагород.

Зокрема, у дисципліні «Підйом штурмовою драбиною» у вікно 4 поверху навчальної вежі, золоту медаль серед чоловіків здобув Олександр Андрійчук, з результатом 13.91.

У загальнокомандному заліку команда здобула 2 місце п’єдесталу.

У дисципліні “Встановлення та підйом висувною драбиною” у вікно 3 поверху навчальної вежі» зі зйомом з пожежного автомобіля, чемпіонами серед чоловіків стали Олександр Андрійчук та Роман Божук, з результатом 13.02.

У загальнокомандному заліку команда Волині посіла переможне 1 місце.

У дисципліні «Подолання 100-м смуги» з перешкодами серед чоловіків в особистому заліку друге місце виборов Роман Божук, з результатом 16.14.

Команда Волинської області посіла 2 загальнокомандне місце.

У двоборостві (сума кращих результатів спортсменів у дисциплінах «Подолання 100-м смуги» та “Підйом штурмовою драбиною”) волинська команда стала срібним призером Чемпіонату України.

У «Пожежній естафеті 4*100 м» чемпіонами України стали Роман Божук, Вадим Лучинський, Андрій Римар та Олесандр Андрійчук, з результатом 57.84.

У дисципліні “Бойове розгортання” серед чоловіків представники Волинської області посіли бронзову сходинку, з результатом 27.69.

Зауважимо, що протягом 21-26 червня 2021 року у Києві також проводився чемпіонат ДСНС України з пожежно-прикладного спорту серед жінок, у якому жіноча команда Волині посіла 3 загальнокомандне місце.

В особистому результаті Юлія Гаврилюк з Ківерцівського підрозділу, у дисципліні «Підйом штурмовою драбиною» здобула бронзову медаль, а у забігу у дисципліні «Подолання 100-м смуги» серед жінок стала чемпіонкою.

Щиро вітаємо чемпіонів та призерів і бажаємо підкорення нових спортивних вершин!