Волинські «Воїни» − призери ММА

Волинські «Воїни» − призери ММА

Змішані єдиноборства – Mixed Martial Arts «прийшли» до нас із Америки, де ще на початку 90-тих здобули шалену популярність. ММА – це поєднання боксу, кікбоксингу, джиу-джитсу, карате. Відрізняє поєдинки відсутність єдиного стилю боротьби, мабуть, у тому і секрет популярності. Адже учасники мають можливість одночасно використовувати увесь свій арсенал технік ведення бою та демонструвати свої вміння. Сьогодні у змішаних єдиноборствах беруть  участь як дорослі, так і діти.

3-4 серпня у Римі відбувся  Чемпіонат Світу з ММА серед юнаків та юніорів (до 18 років). У змаганнях взяли участь і волиняни. Вихованці СК «Воїн» під керівництвом Андрія Зінчука та Дмитра Василенка продемонстрували високий рівень підготовки.

Ярослав Новосад став чемпіоном світу з ММА (вікова група 12-13 років, категорія 57 кг). У першому поєдинку Ярослав здолав мексиканця, а у фіналі − американського бійця.

Наступний волинський призер −  уродженець любешівщини. Юрій Пасич (вікова група 14-15 років, вага 57 кг) за результатами 4 боїв здобув срібло, поступившись теж представнику від України Тайфуну Джафарлі.  Отож збірна команда та  волинські «Воїни» перші у категорії 14-15 років.

Загалом збірна України поповнила свій актив 7-ма золотими медалями та у загальнокомандному підсумку посіла 2 місце, поступившись лише американцям.