Волинські велогонщики показали високий рівень підготовки

Волинські велогонщики показали високий рівень підготовки

II тур чемпіонату України із велоспорту (маунтенбайк) у індивідуальній гонці на час, естафетній командній гонці та крос-кантрі на короткому крузі серед усіх вікових категорій відгримів у Рівному. Волинські велосипедисти повернулися додому із чималим списком перемог.

Ірина Шиманська, вихованка Ковальова В.С, здобула титул чемпіонки серед юніорок у індивідуальній гонці на час та крос-кантрі на короткому крузі.  Дівчина випередила суперниць із Донецької та Хмельницької областей, до слова, учасниць Чемпіонату Європи та здобула золото.

                  

Юлія Дорошенко (тренер Ковальов В.С) за сумою двох етапів завоювала третє призове місце серед жінок у гонці крос-кантрі на короткому крузі та індивідуальній гонці на час.

Іще один чемпіонський титул перейшов до Валерії Іосенко. Дівчина стала чемпіонкою України у всіх трьох видах велозмагань: індивідуальна гонка на час, крос-кантрі на короткому крузі та естафетна командна гонка. Тут же Олександра Шишмарьова виборола третє призове місце.

                   

Іще одна бронза у Богдани Левченко, категорія дівчата 15-16 років, крос-кантрі на короткому крузі. Тренують спортсменок Ковальов В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В.

Серед чоловічої частини команди відзначився вихованець Ковальова В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В. − Владислав Грушецький. За підсумками двох турів він посів третє місце серед юнаків на дистанціях крос-кантрі та індивідуальна гонка на час.

Вітаємо велогонщиків  та їх тренерів із перемогою!