Волинські спортсмени здобули 31 медаль на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное у Дніпрі

Волинські спортсмени здобули 31 медаль на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное у Дніпрі

20-24 травня 2021 року у Дніпрі відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2003-2004 років народження та молоді до 23 років. Змагання були відбірковими на чемпіонати Європи та світу.

У змаганнях участь взяла команда Волинської області показала високий рівень та здобула 9 золотих, 10 срібних та 12 бронзових медалей. У командному підсумку Волинська область серед молоді до 23 років посіла 2 місце, серед юніорів– 7 місце та 2 загальнокомандне місце.

Отже, переможцями та призерами чемпіонату України стали:

Каное-1 (юніори) на дистанції 500 м:

3 місце – Остапчук Назар

2 місце – Калитюк Василина

Каное-2 (молодь) на дистанції 500 м:

2 місце – Борсук Павло

2 місце – Грабовець Ілона

Каное-2 (юніори) на дистанції 500 м:

3 місце – Семенюк Тарас

Байдарка – 2 (юніори) на дистанції 500 м:

3 місце – Дудка Анна

Каное-2 (юніори) на дистанції 500 м:

2 місце – Калитюк Василина

Байдарка – 2 мікс (молодь) на дистанції 500 м:

1 місце – Алєксєєнко Христина та Муратов Олександр.

Каное-2 мікс (молодь) на дистанції 500 м:

2 місце – Гузь Андрій

Каное-4 (молодь) на дистанції 500 м:

1 місце – Борсук Павло

2 місце – Кисіль Антон

3 місце – Озимюк Дмитро , Остапчук Назар, Семенюк Павло та Чабан Богдан.

Байдарка – 4 (молодь) на дистанції 500 м:

2 місце – Демчина Ольга

3 місце – Алєксєєнко Христина.

Каное-1 (юніори) на дистанції 200 м:

3 місце – Калитюк Василина

Каное-2 (молодь) на дистанції 200 м:

1 місце – Кисіль Антон та Чабан Богдан

3 місце – Озимюк Дмитро

Каное – 2 (юніори) на дистанції 200 м:

1 місце – Шворак Анатолій

Каное-2 (юніори) на дистанції 200 м:

2 місце – Калитюк Василина

Каное-4 (молодь) на дистанції 200 м:

1 місце – Кисіль Антон, Озимюк Дмитро, Остапчук Назар та Чабан Богдан.

Байдарка – 4 (молодь) на дистанції 200 м:

2 місце – Демчина Ольга.

Каное-4 (юніори) на дистанції 200 м:

3 місце – Гончарук Роман, Дударчук Олег та Кушнерук Максим.

Байдарка – 1 (юніори) на дистанції 5000 м:

1 місце – Владичко Максим

Байдарка – 2 (юніори) на дистанції 5000 м:

1 місце – Дудка Анна

Байдарка – 1 (молодь) на дистанції 1000 м:

3 місце – Демчина Ольга

Байдарка – 1 (юніори) на дистанції 1000 м:

3 місце – Дудка Анна

Каное – 2 (молодь) на дистанції 1000 м:

1 місце – Борсук Павло

Каное-2 (юніори) на дистанції 1000 м:

3 місце – Семенюк Тарас

Каное-4 (молодь) на дистанції 1000 м:

1 місце – Гузь Андрій, Кисіль Антон та Яковлєв Сергій

2 місце – Озимюк Дмитро, Остапчук Назар, Семенюк Павло та Чабан Богдан.

Байдарка-4 (юніори) на дистанції 1000 м:

3 місце – Кухарук Станіслав та Смусь Марко.

Вітаємо усіх переможців та призерів, а також  тренерський склад і бажаємо нових переможних п’єдесталів та досягнень!