Волинські спортсмени – переможці Кубку України з кікбоксингу та чемпіонату України з французького боксу

1-4 жовтня 2020 року в місті Черкаси відбулися змагання Кубку України з кікбоксингу ВАКО серед чоловіків, на якому волинські спортсмени здобули перемогу, посівши перші місця та стали володарями Кубка України серед чоловіків.

У змаганнях взяли участь вихованці Ковельської КДЮСШ імені Є. Кондратовича Роман Кухта, у ваговій категорії до 60 кг та Ян Варякін, у ваговій категорії до 75 кг.

Зазначимо, що 1-4 жовтня 2020 року в Одесі проходив чемпіонат України з французького боксу САВАТ серед юнаків, юніорів та дорослих, на якому волинянин Роман Вдовиченко у ваговій категорії до 65 кг, виборов звання чемпіона України з французького боксу «Сават».