Волинські бійці завоювали низку нагород всеукраїнських та світових змагань

Волинські бійці завоювали низку нагород всеукраїнських та світових змагань

Минулі вихідні волинські бійці ММА провели, так би мовити, з користю. Адже, кубок України зі змішаних єдиноборств, чемпіонат світу з козацького двобою та чемпіонат світу із бойового самбо завершилися для спортсменів новими, високими нагородами.

Отож, кубок України зі змішаних єдиноборств. Першість  відбувалася 13-15 грудня у Харкові. Тут, честь прапора захищав вже знаний на теренах Волині Солтан Велієв − учасник клубу «Воїн». Спортсмен завоював срібну нагороду у ваговій категорії 65,8 кг. Тренери А.О. Зінчук та Д.Г. Василенко.

Наступна бойова першість, вже світового рівня, відбулася у Твері (Росія). Як повідомляє Федерація Бойового Самбо України та тренер Андрій Зінчук, за результатами командного заліку вітчизняна збірна стала чемпіоном світу із бойового самбо. Нагадаємо, бої відбувалися серед юнаків  2006-2007, 2004-2005 та 2002-2003 р.н. І саме в останній віковій групі, срібло виборов волинянин, спортсмен СК «Воїн» Іван Пасич. Вагова категорія бійця 62 кг.

До слова, вперше за 25 років проведення світових першостей із бойового самбо, українці вибороли беззаперечну, командну перемогу.

Третім вагомим здобутком для спортсменів СК «Воїн» та «Pride» стали нагороди чемпіонату світу із національного українського виду спорту  − козацького двобою. Змагання відбулися минулого тижня у Харкові.

Як повідомляє на фейсбук-сторінці тренер Олександр Кулаков,  додому збірна команда привезла 15 нагород. Нагадаємо, в поєдинках за правилами ММА, греплінгу та кікбоксингу взяло участь  понад 1200 учасників із 12 країн світу. Тож, боротьба була запеклою. Та не зважаючи ні на що, наші земляки впевнено йшли до мети та завойовували нагороди, буквально, одну за одною.

Тому, 11 волинян повернулися із чемпіонським титулом:

Ковурнова Поліна, Цесареллі Владистав, Пасич Юрій, Ковальський Вадим, Сломінський Ілля, Поремчук Іван, Чайковський Максим, Шевчук Лука, Святченко Станіслав, Місюк Андрій, Бондаренко Олексій.

Вітаємо спортсменів та тренерів із знаковими перемогами та бажаємо нових здобутків та нагород.