Волинська спортсменка – золота медалістка чемпіонату Європи з боротьби вільної серед юніорів

З 28 червня по 4 липня 2021 року в місті Дортмунді в Німеччині проходив чемпіонат Європи з боротьби вільної серед юніорів. На європейських змаганнях збірна України показала надзвичайно високий результат, виборовши перше місце в командному заліку. Спортсменки здобули 10 медалей у 10 категоріях – 7 золотих, 2 срібні та 1 бронзову.

Серед золотих медалісток чемпіонату Європи й волинська спортсменка, вихованка Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Алпєєва, яка виступала у ваговій категорії 72 кілограми.

Вітаємо чемпіонку та її тренера Івана Палія і бажаємо нових переможних спортивних п’єдесталів!