Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності святкує 30-річчя!

Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності святкує 30-річчя!

 

Сьогодні 02 червня 2022 року Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності святкує 30-річчя з Дня утворення!

02 червня 1992 року наказом Міністерства України у справах молоді і спорту від 06.03.1992 року № 425, розпорядженням представника Президента України у Волинській області від 27.03.1992 року № 3 і наказом комітету по фізичній культурі і спорту Волинського облвиконкому від 31.03.1992 року № 64 була створена Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Першим директором Волинської обласної ШВСМ був Микола Зайченко – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», «Заслужений тренер України» (працював з дня заснування). З 2006 по 2012 роки на посаді директора працював Петро Чикида – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», майстер спорту СРСР з легкої атлетики. На даний час школу очолює Андрій Авраменко – майстер спорту України з важкої атлетики, майстер спорту України міжнародного класу з  пауерліфтингу (жим лежачи).

Основним напрямком діяльності Волинської обласної ШВСМ є підготовка спортсменів високого класу до складу національних збірних команд України з відповідних видів спорту, і дійсно, більшість вихованців школи входять до складу збірних команд України, гідно представляючи Волинь та нашу державу на всеукраїнських  та  міжнародних змаганнях.

На сьогодні, Волинська обласна школа вищої спортивної майстерності, укомплектована 26-ма тренерами-викладачами, усі є спеціалістами вищої категорії, з них мають звання «Заслужений тренер України» – Микола Авраменко (важка атлетика), Віктор Ковальов, Валентина Матвійчук-Жолнач  (велосипедний спорт), Анатолій Милехин, Іван Палій (боротьба вільна), Федір Семенюк, Василь Прохорук, Олександр Прохорук, Андрій Шевчук (веслування на байдарках і каное), Степан Борисюк, Володимир Яловик, Олег Вегнер, Роман Черкашин (легка атлетика), Віктор Рогатін (бокс), Віталій Терешкевич (дзюдо) та тренери-викладачі: Микола Калитка, Андрій Данилюк, Петро Чикида, Олена Вегнер, Валентина Борисюк (легка атлетика), Олексій Гичка (веслування на байдарках і каное), Петро Боярчук, Юлія Семко (бокс), Андрій Авраменко, Юрій Стаднюк (важка атлетика), Олександр Сікорський (дзюдо).    

Високими державними нагородами «Заслужений  працівник фізичної культури і спорту України» відзначено Миколу Авраменка, Степана Борисюка, Віктора Ковальова, Петра Чикиду, Анатолія Милехина, Федора Семенюка, Андрія Шевчука, Валентину Борисюк, Олену Вегнер, Романа Черкашина та Володимира Яловика.

Ви досягли значних успіхів і вам є чим пишатися, довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед нами завдання!

Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість високий професійний рівень, виняткову самовіддачу та результативність у виконанні своїх обов’язків.

Щиро бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному, спортивному шляху!