Вісім волинських олімпійців у 2021 році отримуватимуть щомісячну стипендію

Вісім волинських олімпійців у 2021 році отримуватимуть щомісячну стипендію

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.12.2020 року № 740, яке зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Львів) 24.12.2020 за №101/2211 – внесено зміни до Положення про стипендії учасникам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, видатним, молодим та перспективним спортсменам та їх тренерам.

Таким чином, в рік проведення Олімпійських ігор спортсменам, які попередньо здобули олімпійські ліцензії для збірної команди України або виконали олімпійський норматив, додатково призначаються щомісячні стипендії в розмірі 6000 гривень. Якщо спортсмен здобув олімпійську ліцензію для збірної команди України або виконав олімпійський норматив в рік проведення Олімпійських ігор щомісячна стипендія призначається з наступного місяця після вказаних вище результатів.

Відповідно до змін до Положення, вісім волинських спортсменів протягом 2021 року будуть отримувати щомісячну стипендію у розмірі 6000 гривень.

Зазначимо, що протягом 2019-2020 років здобули олімпійську ліцензію для збірної команди України волиняни Марія Повх та Юрій Вандюк – веслування на байдарках та каное, Яна Беломоіна – велоспорт та виконали олімпійський норматив Ірина Климець, Іван Банзерук, Олена Собчук, Марія Сахарук (Філюк), Надія Боровська – легка атлетика. У 2021 році ще ряд волинських спортсменів з вільної боротьби, боксу, дзюдо, велоспорту, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики та інших видів спорту претендують на здобуття олімпійських ліцензій для збірної команди України та виконання олімпійських нормативів.

Кошти на дані виплати передбачені в проєкті обласного бюджету на 2021 рік, поданого облдержадміністрацією до Волинської обласної ради та передбачені в тимчасовому розписі обласного бюджету на І квартал 2021 року.