Вінничук Карина стала чемпіонкою України з дзюдо серед юнаків і дівчат до 16 років

Вінничук Карина стала чемпіонкою України з дзюдо серед юнаків і дівчат до 16 років

З 27 по 28 серпня у Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків і дівчат до 16 років, в якому взяли участь 630 учасників з усіх регіонів України.

Протягом двох днів чемпіонату було розіграно 16 комплектів нагород у 7 жіночих вагових категоріях, і 9 чоловічих. Медалі вибороли представники 15 областей, серед них і спортсменка з Волині.

Вінничук Карина стала чемпіонкою України у ваговій категорії до +63 кг. Учениця КЗ ДЮСШ№2 Луцької міської ради, тренер Степанюк С.В.

Також, гарні результати у боротьбі показала Мартинова Анастасія посівши 5 місце у ваговій категорії +63 кг, учениця ДЮСШ№2 Луцької міської ради, тренер Степанюк С.В. та Попик Віталій здобувши 5 місце у ваговій категорії 66 кг, учень СК Континіум тренер Сікорський О.А. 7 сходинку посіла Рибачук Марія у ваговій категорії 63+, учениця ВОДЮСШ «Колос», тренери Марчук М.Ф. Плотнікова Г.М.

Зауважимо, що команда Волинської області у складі чотирьох дзюдоїсток ДЮСШ №2 Луцької міської ради Вінничук Карини, Мартинової Анастасії, Віннічук Юлії та Мельник Альбіни посіла 3 загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо підкорення нових спортивних вершин і особистих досягнень!