Відкритий чемпіонат із бразильського джиу-джитсу

Відкритий чемпіонат із бразильського джиу-джитсу

Як повідомляє прес-служба клубу «GARDA», в м. Луцьку відбувся вперше Відкритий чемпіонат із бразильського джиу-джитсу.

Більше фото у Facebook клубу

Понад півтисячі спортсменів та гостей міста зібралися в неділю (29 вересня) у Волинській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі на перший у Луцьку Відкритий чемпіонат із бразильського джиу-джитсу – LUTSK OPEN 2019.

Чемпінат став черговим етапом змагань Ліги джиу-джитсу України, яку організував на Волині спортивний клуб «GARDA». Попередні етапи відбувалися у Хмельницькому, Івано-Франківську, Кропивницькому та Виноградові.

До обласного центру з’їхалися представники десятьох областей, а в боротьбі брали участь дівчата та хлопці усіх вікових категорій.

За підсумками проведених поєдинків, борці  «GARDА» здобули 44 призових місця: 13 золотих, 16 срібних та 15 бронзових медалей. Саме тому, дитяча збірна клубу посіла перше командне місце, а доросла — друге. Вітаємо.

Чемпіонат відбувся за  підтримки партнерів і спонсорів: Вікторії Шляхтич та Julia Rykovska (компанія WEST AUTO HUB), Modern-Expo Group Alexey Shmigel, родини Маковських,  Валентина Слуцького (ФГ «Агроком»), ViDOmotion та PrintingLutsk. Та інформаційній підтримці 12 каналу та UA: Волинь.