Відійшов у вічність Микола Васильович Вінцюк

Відійшов у вічність Микола Васильович Вінцюк

9 грудня 2020 року на 56 році життя відійшов у вічність старший інструктор-методист Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Микола Васильович Вінцюк.

Микола Васильович почав свою трудову діяльність в 1984 році тренером-викладачем з важкої атлетики. За час роботи проявив себе як кваліфікований спеціаліст. Йому була властива велика працелюбність та відповідальність, постійна робота над підвищенням свого професійного рівня.

Микола Васильович очолював роботу інструкторів-методистів, вів контроль за їх діяльністю, здійснював методичне забезпечення та координацію роботи тренерів ВОШВСМ з відбору учнів, проведення їх спортивної орієнтації. Здійснював організацію навчально-тренувального та виховного процесу, контроль за комплектуванням навчально-тренувальних груп, змістом та результатами навчально-тренувального та виховного процесів; організовував роботу щодо підвищення кваліфікації тренерів-викладачів  зі спорту, проведення відкритих навчально-тренувальних занять.

Користувався повагою та авторитетом у працівників галузі фізичної культури та спорту. Був щирою людиною з відкритим, добрим серцем.

Управління у справах молоді та спорту висловлює щирі співчуття родині, близьким та колегам з приводу непоправної втрати.