Відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених»

Відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених»

19 травня 2018 р. в м. Київ відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених».
«Кубок Нескорених» — це Всеукраїнський турнір, учасниками яких є ветерани бойових дій і діючі військові Збройних Сил України, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок виконання службових обов’язків у зоні проведення бойових дій на Сході нашої країни.
У «Кубку Нескорених» змагалися команди п’яти областей (Волинської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Рівненської, Черкаської) та м. Києва. Волинські футболісти у груповому турнірі перемогли команди Кіровоградської і Черкаської областей відповідно з рахунком 5:1 та 2:1, а у фінальній зустрічі перемогли команду м. Києва з рахунком 6:1.
Команду Волинської області представляли: Бадзюн Олександр, Булат Артур, Гордіюк Богдан, Дячун Віталій, Єфремов Леонід, Ковальський Павло, Ришневський Михайло, Солоха Павло, Ткачук Руслан, Хвещук Олександр та Юхимюк Володимир.
За підсумками фінальних ігор, першість у турнірі здобула команда ФК «Волинь Yes», яка в боротьбі з суперниками здобула впевнені перемоги у футбольних баталіях і виграла Кубок, який вже доставили до Луцька. Усі команди-учасники змагань отримали сертифікати на відвідування матчів Національної збірної команди України з футболу, які проводитимуться найближчим часом. Головною почесною нагородою для переможців «Кубка Нескорених» стало запрошення волинської команди відвідати фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА в Києві, які відбудуться 26 травня.
Вітаємо з досягнутими результатами та особистими перемогами!