Успіх на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

16 червня 2018 року в м. Суми відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби на дистанції 20 км. серед дорослих та молоді. На даних змаганнях команда Волинської області зайняла перше загальнокомандне місце серед 11 областей.                                                                                                                    В індивідуальному заліку серед жінок золото виборола учениця обласної школи вищої спортивної майстерності Філюк Марія (тренер-викладач Борисюк В.І.) також спортсменка завдяки високому результату отримала ліцензію на участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбудеться в серпні цього року в м. Берлін (Німеччина), бронза на даній дистанції дісталась також учениці даної школи Валентині Мирончук (тренер-викладач Яловик В.Т.).                                                                                                       Серед чоловіків бронзу виборов Собчук Дмитро (ШВСМ, тренери викладачі: Яловик А.В., Яловик В.Т.). Серед молоді третє місце дісталось Марчуку Андрію (ШВСМ, тренери викладачі: Яловик А.В., Яловик В.Т.).