Українські борчині − найсильніші

Українські борчині − найсильніші

Вчора українські борчині повернулися на батьківщину із знаковою перемогою. Адже за  підсумками чемпіонаті світу із вільної боротьби серед юніорів, вітчизняна жіноча збірна посіла третю сходинку. Отож  із Таллінну (Естонія) українки привезли чотири медалі: Аліна Акобія – срібло,  а Марія Винник, Анастасія Алпєєва , Катерина  Зелених  − бронзу. Тому, Кубок світових змагань – це результат багаторічної спільної праці як спортсменок, так і тренерів. Вітаємо!

Уродженка смт. Іваничі, що на Волині, Анастасія Алпєєва (вагова категорія 72 кг) йшла до перемоги впевнено та виявилася сильнішою за спортсменку  із Білорусі, а поступилася  лише японці. Проте, це лише додало сил нашій борчині, адже у наступному протистоянні  Анастасія перемогла суперницю з Румунії , а в сутичці за третє місце, буквально на останніх секундах вирвала перемогу із рук американки Алів Ніколь Фіске та стала бронзовою призеркою чемпіонату світу серед юніорів.

До слова, у свої 17 років Анастасія Алпєєва, вихованка Палія Івана Богдановича, увійшла в десятку найкращих волинських спортсменів за підсумками 2018 року.