У Волинській області успішно реалізовується проєкт психологічної підтримки для дітей через заняття спортом “ПОРУЧ”.

У Волинській області успішно реалізовується проєкт психологічної підтримки для дітей через заняття спортом “ПОРУЧ”.

 
Мета проєкту – забезпечення психосоціальної допомоги дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. “Поруч” передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.
 
Спортивну складову проєкту реалізовують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА, та Асоціації футболу Волині на чолі з Віталієм Кварцяним.
 
В області на початку червня була проведена серія активностей для дітей в спорткомплексі “Арена-Спорт” КРЦ “Adrenalin City” міста Луцьк. Основна увага зверталась на внутрішньо переміщених дітей, які проживають в хостелі РЦ. У заходах на різних майданчиках спортивної арени брали участь діти з Маріуполя, Берислава, Бучі, Тростянця, Костянтинівки, Сєверодонецька, Волновахи, Нової Каховки. Місцеві діти теж активно долучились до проєкту.
 
З дітьми працювали на різних локаціях почергово психологи, медичний працівник, тренер. Діти знайомилися, спілкувалися, грали ігри, розважалися і отримали багато позитивних емоцій. Професіоналізм та досвід Дмитра Голоскокова, який зумів захопити дітей, сприяв хорошій атмосфері.
 
Такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.
 
Дані заходи щотижнево плануються проводитись на території Волинської області. Осередки, де проживають внутрішньопереселені діти, керівники громад, навчальних закладів, батьки, які бажають залучити дітей до участі у проєкті, можуть звертатися в Адміністрацію Асоціацію футболу Волині. 
 
Контактна особа у області – Журибіда Володимир (066-307-74-59), Анастасія Кварцяна.