У Луцьку відбулася церемонія підняття прапорів України та Національного олімпійського комітету, присвячена відкриттю Ігор ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020 у м. Токіо (Японія)

У Луцьку відбулася церемонія підняття прапорів України та Національного олімпійського комітету, присвячена відкриттю Ігор ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020 у м. Токіо (Японія)

Сьогодні 23 липня 2021 року у Луцьку на площі Київського майдану відбулася церемонія підняття прапорів України та Національного олімпійського комітету, присвячена відкриттю Ігор ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020 у м. Токіо (Японія), що відбудуться у 2021 році.

Олімпійські ігри – міжнародні змагання, які проводяться кожні чотири роки. Переможці змагань отримують довічне звання олімпійського чемпіона.

З 23 липня по 08 серпня 2021 року у столиці Японії Токіо стартують ХХХІІ Олімпійські ігри. Близько 11 тисяч спортсменів у 33 видах спорту змагатимуться за 339 комплектів медалей. Україну представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту, 30 дисциплінах.

Відзначимо, що церемонія підняття прапора сьогодні відбувається в різних містах України. Метою урочистого заходу є популяризація ідеї олімпійського руху, створення мотивації для населення до формування здорового способу життя на прикладі зірок українського олімпу, чиї імена є символом прагнення до людського самовдосконалення.

Восьмеро найкращих волинських спортсменів відстоюватимуть честь області та України на світовій спортивній арені та боротимуться за олімпійські медалі:

Марія Повх (веслування на байдарках і каное), Юрій Вандюк (веслування на байдарках і каное), Анастасія Турчин (дзюдо), Яна Беломоіна (велосипедний спорт), Іван Банзерук – (легка атлетика), Данило Даниленко (легка атлетика), Ірина Климець (легка атлетика), Марія Сахарук (Філюк) (легка атлетика).

Зауважимо, що разом зі спортсменами на Олімпійські Ігри-2020 у тренерському складі поїхали одразу двоє тренерів з Волині – Валентина Борисюк, яка тренує легкоатлетку Марію Сахарук та Володимир Яловик – наставник Івана Банзерука.

Отож, вболіваємо за наших земляків та українську збірну і бажаємо непохитної сили духу і фізичної витривалості, сили волі і впевненості у собі. Бажаємо легких стартів та переможних олімпійських фінішів!