У Луцьку презентували унікальний інформаційний ресурс для молоді

У Луцьку презентували унікальний інформаційний ресурс для молоді

 

Для чого створено Молодіжний портал Волині? Яку інформацію тут можна дізнатися? Звідки гроші на його роботу?

Про це і не тільки йшлося під час презентації цього ресурсу, що відбулася у п’ятницю, 26 березня, в приміщенні комунальної установи «Волинський обласний молодіжний центр». Окрім громадських активістів захід відвідали перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук; депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук і начальник Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин.

«Цей Портал  створено, як онлайн-ресурс можливостей та корисної інформації для старшої учнівської, студентської молоді області та усіх тих, хто з нею працює: активістів, вчителів, викладачів, посадовців. Кожен охочий може тут знайти публікації про заходи місцевих молодіжних громадських організацій та просторів; інформацію про різні конкурси та освітні програми; авторські матеріали на цікаві теми», – розповідає  в.о. керівниці Волинського обласного молодіжного центру Яна Романюк.

Саме ця установа стала ініціатором створення Порталу та відповідає за його наповнення. Розробку сайту було здійснено в рамках обласної цільової програми «Молодь Волині».

«Подібна ініціатива вже раніше існувала, але у 2014 році припинила свою роботу. Добре, що команда «Волинського обласного молодіжного центру» вирішила відродити цей медійний проект. Адже не дарма кажуть: «Хто володіє інформацією, той володіє світом», – зауважив перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук.

Головним редактором та журналістом цього Порталу є працівник Волинського обласного молодіжного центру Дмитро Безвербний.

«Якщо ви хочете знайти інформацію про діяльність волинських молодіжних НГО або просторів, то у вас є два варіанти. По-перше, потрібно постійно стежити за стрічкою новин місцевих ЗМІ. Проте, подібної інформації там відносно мало. По-друге, треба підписатися на сторінки  організацій та просторів у соціальних мережах, але й в такому випадку нема гарантій, що ви постійно будете дізнаватися про всі їх заходи. Адже такі дописи можуть просто губитися у загальному потоці інформації. Саме тому ми й вирішили створити цей Портал, щоб кожен охочий міг оперативно дізнатися багато різної інформації про діяльність молодіжних організацій та просторів області», – зазначає Дмитро Безвербний.

Окрім анонсів та подієвих новин, усі відвідувачі ресурсу зможуть прочитати корисні навчальні матеріали (рубрика «База знань») та знайти контакти волинських молодіжних НГО та просторів (рубрика «Ті, хто працює з молоддю»).

«Основне завдання Порталу – це робити так, щоб про активну молодь і всіх, хто з нею працює, знали як змога більше людей. Тому, закликаємо волинські молодіжні НГО та простори надсилати нам анонси та релізи своїх заходів чи ініціатив. А ще, якщо маєте ідеї спільних проектів, то будемо раді партнерству», – зазначає Дмитро Безвербний.

Зв’язатися з Молодіжним порталом Волині можна за телефоном (063 413 60 45) або написавши на електронну пошту (promolod.volyn@gmail.com). Стежити за новинами ресурсу у мережі Facebook можна тут – https://www.facebook.com/Youth.portal.Volyn

Фото: Юрія Євтушко