Тренери клубу «GARDA» вибороли призові місця на Чемпіонаті України з грепплінгу

Тренери клубу «GARDA» вибороли призові місця на Чемпіонаті України з грепплінгу

Як повідомляє прес-служба клубу «GARDA», 5-7 грудня у Харкові проходив Чемпіонат України з грепплінгу. Волинську область представляв основний тренерський склад спортивного клубу.

Поєдинки на Чемпіонаті проводилися у версіях GI та no Gi (в кімоно та без). Так, тренери та діючі спортсмени клубу «GARDA» Іван Сильман та Дмитро Ковальчук вибороли бронзу у своїх вагових категоріях та виконали норматив кандидатів у майстри спорту з грепплінгу.

Як пояснив головний тренер Михайло Савчук, цей чемпіонат мав досить високий рівень конкуренції та потужний рівень самих бійців. Основну частину учасників складали досвідчені і титуловані борці. В кожній ваговій категорії було багато переможців чемпіонатів Європи та світу, а відповідно це майстри спорту, заслужені майстри спорту. Тому, всі сутички були непрості і дуже запеклі.

Загалом захід зібрав з 19 областей України 270 учасників. Чемпіонат був організований Федерацію панкратіону та грепплінгу Харківської області. Змагання пройшли на національному рівні за підтримки Федерації панкратіону та грепплінгу України.