Семінар-навчання у Зимному

Семінар-навчання у Зимному

У наступному році майже всі повноваження щодо реалізації державної політики у  сфері фізичної культури та спорту на районному рівні переходять до об’єднаних територіальних громад. У зв’язку з цим 30 жовтня фахівцями відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на базі Зимнівської сільської ОТГ Володимир-Волинського району був проведений семінар-навчання для начальників, головних спеціалістів, структурних підрозділів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, спеціалістів  об’єднаних територіальних громад.

 

Представники ОТГ і сільських рад прослухали не лише доповіді провідних спеціалістів та керівників, семінар пройшов у форматі своєрідної дискусії. Всі охочі могли запитати спеціалістів з приводу організації роботи на місцях.

Зокрема, керівник обласного центру «Спорт для всіх» Володимир Новосад, прочитав лекцію про організацію оздоровчої, спортивно-масової, пропагандистської роботи, проведення заходів спортивного відпочинку населення у районах та селах, закликав до активної співпраці місцеві центри фізичного здоров’я. До слова, лекцію супроводжувала і мультимедійна презентація, тож присутні змогли побачити у якому саме форматі і з яким інвентарем  проводять спортивні заходи працівники обласного осередку.

 

Далі до слова запросили місцевого методиста центру культури та дозвілля при якому діє сільський центр «Спорт для всіх» Дмитра Терьохіна. Треба сказати, що саме доповідь пана Дмитра і стала основним взірцем взаємодії державних структур та спортивних центрів. Адже він розповів як та у якому форматі Зимнівська сільська рада організовує своє спортивне дозвілля.

Безпосередньо із працівниками відділу спорту ОДА присутні обговорили питання організації спартакіади «Волинь Спортивна». До слова, футбольна «Волинь спортивна» завершилася минулого тижня, а наступний, баскетбольний етап, стартує вже 7 листопада.  У рамках доповіді, провідний спеціаліст Оксана Зуйко розповіла про новації в оцінюванні спортсменів та зарахуванні індивідуальних і командних очок.

Не залишили осторонь організатори і питання моделювання мережі об’єктів  молодіжної та спортивної сфери, відповідно до якого уряд планує, в наступному році їх фінансувати. Про це розповіла головний спеціаліст відділу Вікторія Дук, яка недавно пройшла відповідне навчання у Міністерстві культури, молоді та спорту України, а спеціаліст Василь Литнянчин − про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення у Волинській області.

Вже традиційно, курував семінар та відповідали на поточні запитання керівник відділу спорту Ігор Дмитришин.

Після обговорення та узгодження поставлених завдань, питань, доповідей та лекцій всіх охочих запросили на екскурсію у перлину Зимного − Святогірський Свято-Успенський Зимненський монастир. Тож, можна сміливо стверджувати, що семінар минув не лише з користю, а приніс людям культурне збагачення.