Результати чемпіонату України з важкої атлетики

У Чернігові завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років, який тривав протягом 22-27 березня 2021 року. У змаганнях взяли участь важкоатлети Волині та здобули призові місця.

Зокрема, Чайковький Кирило в ривку у ваговій категорії 55 кг здобув бронзову медаль, у поштовху він був шостим, тому у підсумку балів спортсмен посів 4 місце. Тренує спортсмена Авраменко Микола.

У ваговій категорії +109 кг бронзову позицію п’єдесталу завоював Морозович Ілля. Тренують важкоатлета Авраменко Микола та Авраменко Андрій.

У загальнокомандному підсумку Волинська область посіла 10 місце серед юніорів та 13 місце серед юніорок поміж 20 областей.

Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо нових спортивних надбань та переможних п’єдесталів!