Прес-анонс з нагоди запуску Всеукраїнської донорської акції «Перемога у нас в крові»

Прес-анонс з нагоди запуску Всеукраїнської донорської акції «Перемога у нас в крові»

14 червня світова спільнота відзначатиме день донора. Вже традиційно, цього дня проводять соціальні акції спрямовані на підтримку та популяризацію донорського руху.

Цього річ Міністерство молоді та спорту України підтримало ініціативу Товариства Червоного Хреста України і комунікаційної агенції Ogilvy Україна, тож 12 червня 2020 року у Києві відбувається офіційний запуск Всеукраїнського благодійного марафону «Перемога у нас в крові» (за хештегом #перемогаунасвкрові).

Основним завданням організаторів та учасників заходу є привернення уваги суспільства до проблеми дефіциту крові в банках крові України.

Цього дня відомі спортсмени та видатні особистості України на власному прикладі продемонструють безпечність процедури донорства та популяризуватимуть його серед громадськості. Адже моральна та фізична підтримка загалу, здоровий спосіб життя та соціальна активність – це важливі грані здорового та сильного суспільства.

Зі свого боку, Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації закликає усіх небайдужих долучитися до Всеукраїнської ініціативи та стати донором.

Як це зробити?

  1. Стань донором!
  2. Виклади своє фото/відео з хештегом #Перемогаунасвкрові
  3. Завантаж рамку для аватарки з #Перемогаунасвкрові (зображення нижче)

  1. Передай виклик друзям

Медичні заклади Волині де можна здати кров.

Цікаві факти про донгорство крові