Підсумки кубку Волинської області з веслування на байдарках та каное

Підсумки кубку Волинської області з веслування на байдарках та каное

27 березня 2021 року у місті Ковелі відбувся кубок Волинської області з веслування на байдарках і каное. У змаганнях взяли участь 43 спортсмена, команди міста Ковеля, Шацької ДЮСШ та ОСДЮСШОР «Олімп».

У підсумку змагань переможцями стали:

Серед чоловіків у каное-одиночці на дистанції 1000м:

1 місце – Яцюк Олександр;

2 місце – Остапчук Назар;

3 місце – Троцюк Володимир.

Серед чоловіків у байдарці-одиночці на дистанції 1000 м:

1 місце – Муратов Олександр;

2 місце – Владичко Ілля.

Серед юніорів у каное-одиночці на дистанції 1000 м:

1 місце – Примачук Максим;

2 місце – Гончарук Роман;

3 місце – Кушнерук Максим.

Серед юніорів у байдарці-одиночці на дистанції 1000 м:

1 місце – Владичко Максим;

2 місце – Кухарук Станіслав;

3 місце – Смусь Марко.

Серед жінок у каное-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Грабовець Ілона;

2 місце – Ємельянова Анастасія.

Серед жінок у байдарці-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Алєксєєнко Христина.

Серед юніорок у байдарці-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Дудка Анна;

2 місце – Гальчун Валерія;

3 місце – Тимощук Аделіна.

Серед чоловіків у каное-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Яцюк Олександр;

2 місце – Остапчук Назар;

3 місце – Троцюк Володимир.

Серед юніорів у каное-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Гончарук Роман;

2 місце – Примачук Максим;

3 місце – Бензель Назар.

Серед чоловіків у байдарці-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Муратов Олександр;

2 місце – Владичко Ілля.

Серед юніорів у байдарці-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Владичко Максим;

2 місце – Кухарук Владислав;

3 місце – Молчан Денис.

Серед юніорок у каное-одиночці на дистанції 500 м:

1 місце – Ткачук Євгенія.

Серед жінок у каное-одиночці на дистанції 200 м:

1 місце – Грабовець Ілона;

2 місце – Ємельянова Анастасія.

Серед жінок у байдарці-одиночці на дистанції 200 м:

1 місце – Алєксєєнко Христина.

Серед юніорок у байдарці-одиночці на дистанції 200 м:

1 місце – Гальчун Валерія;

2 місце – Дудка Анна;

3місце – Тимощук Аделіна.

Серед юніорок у каное-одиночці на дистанції 200 м:

1 місце – Ткачук Євгенія.

Вітаємо усіх спортсменів та їх тренерів і бажаємо успіхів!