Підсумки чемпіонату Волинської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та XVIII спортивні ігри школярів

Підсумки чемпіонату Волинської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та XVIII спортивні ігри школярів

14 травня 2021 року в Нововолинську на базі стадіону “Шахтар” відбувся чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед ДЮСШ та XVIII спортивні ігри школярів. У змаганнях взяли участь легкоатлети та легкоатлетки Волинської області, які боролися за шанс представляти свій регіон на чемпіонаті України. Отже, у метанні списа серед дівчат U 18 переможницями стали:

1 місце – Мельник Марія з міста Камінь-Каширська, тренер Кадіра О.

2 місце – Шкадюк Ангеліна КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М. та Карпук П.М.

3 місце – Гейко Анік-Дарія КДЮСШ ім. Є. Кондратовича, тренер Повх А.Ф.

Метання списа серед юнаків U 18 :

1 місце – Шнайдер Ярослав, Ратнівська ДЮСШ, тренер Баран Ю.М.

2 місце – Борох Микола, Камінь-Каширська міська рада, тренер Кадіра О.

3 місце – Наумчик Євген, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

Штовхання ядра серед юнаків U 18:

1 місце – Зейналян Максим, ДЮСШ Володимир-Волинська, тренери Петрук В.П., Петрук О.В.

2 місце – Марчук Дмитро, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Кузьмич М.Г.

3 місце – Демчук Дмитро, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

Штовхання ядра серед дівчат U 18:

1 місце – Петрук Софія, Камінь-Каширська міська рада, тренер Кадіра О.

2 місце – Борзовець Анна, Велимченська ОТГ

3 місце – Дайнека Анна, Камінь-Каширська міська рада, тренер Кадіра О.

Стрибки у довжину юнаки U 18:

1 місце – Проточук Ярослав, Нововолинська ДЮСШ, тренер Лебедюк Я.А.

2 місце – Панасюк Артем, Ратнівська ДЮСШ

3 місце – Хвисюк Олександр, Маневицька ДЮСШ, тренер Засєкін В.

Стрибки у довжину дівчата U 18:

1 місце – Михалевич Софія, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

2 місце – Шевчук Вікторія

3 місце – Сачук Христина, Маневицька ДЮСШ, тренер Дулько Ю.М.

Стрибки у висоту дівчата U 18:

1 місце – Лозовицька Анна, Володимир-Волинська ДЮСШ, тренер Захарченко М.П.

2 місце – Романова Анна, Нововолинська ДЮСШ, тренер Сливка О.П.

3 місце – Воробей Юлія, Нововолинська ДЮСШ, тренер Король В.І.

Стрибки у висоту юнаки U 18:

1 місце – Рижук Євген, Володимир-Волинська ДЮСШ, тренери Петрук В.П., Петрук О.В.

2 місце – Сень Вадим, Нововолинська ДЮСШ, тренер Король В.І.

3 місце – Балакін Владислав,Володимир – волинська ДЮСШ, тренер Захарченко М.П.

Біг на 100 м юнаки U 18:

1 місце – Лижник Тарас, Нововолинська ДЮСШ, тренер Король В.І.

2 місце – Пясецький Станіслав, Рожищенська ДЮСШ, тренер Семенюк Т.

3 місце – Заблоцький Богдан, ОДЮСШ м. Луцьк, тренер Чикида Павло.

Біг на 100 м дівчата U 18:

1 місце – Семенюк Анастасія, ОДЮСШ м. Луцьк, тренер Киричук В.М.

2 місце – Семенюк Ганна, ОДЮСШ м. Луцьк, тренер Киричук В.М.

3 місце – Рибчик Марічка, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Кузьмич М.Г.

Біг на 200 м юнаки U 18:

1 місце – Василевський Денис, Нововолинська ДЮСШ, тренер Король В.І.

2 місце – Бурда Назар, ОДЮСШ м. Луцьк, тренер Киричук В.М.

3 місце – Талах Володимир, Маневицька ДЮСШ, тренер Дулько Ю.М.

Біг на 200 м дівчата U 18:

1 місце – Каламарчук Христина, ОДЮСШ м. Луцьк, тренер Киричук В.М.

2 місце – Оніщук Юлія, Рожищенська ДЮСШ, тренер Приходько С.В.

3 місце – Примачук Діана, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

Біг на 400 м юнаки U 18:

1 місце – Омельчук Михайло, Рожищенська ДЮСШ, тренер Приходько С.В.

2 місце – Мельник Богдан, Велимченська ОТГ.

3 місце – Костюкевич Назар, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

Біг на 400 м дівчата U 18:

1 місце – Єфімчук Олена, Маневицька ДЮСШ, тренер Дулько О.М.

2 місце – Котік Руфіна, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

3 місце – Кушіль Олександра, Нововолинська ДЮСШ, тренер Король В.І.

Біг на 800 м юнаки U 18:

1 місце – Важатка Роман, Рожищенська ДЮСШ, тренер Будчик О.М.

2 місце – Корольов Владислав, Іваничівська ОТГ, тренер Жовнірук І.С.

3 місце – Волох Олександр, Ківерцівська МТГ, тренер Данилюк О.А.

Біг на 800 м дівчата U 18:

1 місце – Петрик Юлія, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк О.С., Борисюк В.І.

2 місце – Дудік Софія, КДЮСШ ім..Є. Кондратовича, тренери Клімашевська О.М., Карпук П.М.

3 місце – Мерхіль Марія, Ратнівська ДЮСШ.

Біг на 1500 м юнаки U 18:

1 місце – Юніщук Олександр, Рожищенська ДЮСШ, тренер Приходько С.В.

2 місце – Матюк Андрій, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк О.С., Борисюк В.І.

3 місце – Юхимчук Дмитро, КДЮСШ ім.. О.Баламута, тренер Русюк Ю.

Біг на 1500 м дівчата U 18:

1 місце – Причиніч Катерина, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк О.С., Борисюк В.І.

2 місце – Фальчик Анастасія, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк О.С., Борисюк В.І.

3 місце – Хмілевська Надія, Рожищенська ДЮСШ, тренер Приходько С.В.

У бігові на 3000 м серед юнаків U 18:

1 місце – Шабала Максим, Рожищенська ДЮСШ, тренер Приходько С.В.

2 місце – Павлючок Станіслав з Ківерцівської МТГ, тренер Данилюк О.А.

3 місце – Степанюк Назар, ДЮСШ Володимир-Волинська, тренер Войтюк Р.

У бігові на 3000 м серед дівчат U 18:

1 місце – Черевко Дарина, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І.

2 місце – Мельник Соломія, Любешівська ДЮСШ, тренери Остапчук О.О. та Борисюк В.І.

3 місце – Зинюк Софія, Велимченська ОТГ.

Спортивна ходьба 5 км юнаки:

1 місце – Муравський Едуард, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Шахно С.М.

2 місце – Форманюк Любомир, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Шахно С.М.

Спортивна ходьба 3 км дівчата:

1 місце – Лук’янович Оксана, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Борисюк О.С.

2 місце – Борисюк Анна, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Борисюк О.С.

3 місце – Матрунчик Анна, Любешівська ДЮСШ, тренери Борисюк В.І., Остапчук О.О.

У загальнокомандному підсумку 1 місце посіла ДЮСШ Любешівської ОТГ, 2 місце – КДЮСШ ім. Є Кондратовича міста Ковеля, 3 місце – Рожищенська ДЮСШ.

Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо досягнення нових спортивних висот!