Підсумки чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги

Підсумки чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги

Три поспіль вихідні – це не лише нагода гарно відпочити, а й активно провести час. Підтвердження цьому волинські спортсмени, які не втрачають жодної можливості позмагатися у вправності.

Нещодавно  Луцьк став осередком волейбольної першості: на базі ОДЮСШ було проведено чемпіонат України серед жіночих команд вищої ліги, все дійство відбувалося 6-8 березня.

Як повідомляють організатори, V-тур чемпіонату  виявився доволі різноплановим для збірної України U-17, адже команда зуміла здобути перемогу над запорізькою «Орбітою» − 3:2 та отримати дві поразки, від «Южанок» Миколаїв та «Легенд» із Києва − 0:3 та 0:3.

Тож, 19-22 березня у Ірпіні спортсменки боротимуться за 9-12 місця турнірної таблиці.

Власне, основним завданням, яке стояло перед командою було придивитися до можливих опоненток, отримати ігрову практику та визначити 12-ку найкращих спортсменок, які продовжать захищати честь прапора на чергових змаганнях.

Зазначимо, що до збірної команди України входять спортсменки із Києва, Івано-Франківська, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Полтави, а також 9 спортсменок-вихованок  Волинської обласної ДЮСШ.