Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики, який відбувся 18-20 червня у Луцьку

Підсумки чемпіонату України з легкої атлетики, який відбувся 18-20 червня у Луцьку

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та командний чемпіонат України з багатоборства, який проходив на стадіоні Авангард протягом 18-20 червня 2021 року. На фінальні відбіркові змагання перед Олімпійськими іграми у Токіо прибули 500 спортсменів з 25 регіонів України та 1 спортсмен з Білорусі, які змагалися за право представляти Україну на наймасштабніших міжнародних іграх чотириріччя.

Уже в перший день золоту медаль здобула Ірина Климець у дисципліні метання молота, з результатом 69.00. Зазначимо, що волинська легкоатлетка уже кваліфікувалася на Олімпіаду в Токіо, здобувши іменну олімпійську ліцензію на чемпіонаті світу в місті Доха в Катарі у 2019 році. Тренують чемпіонку Черкашин Р.Є. та Чмир Я.В.

Чемпіоном України у бігові на 800 метрів став Євген Гуцол, подолавши дистанцію за час 1:47.83. Легкоатлет має шанс потрапити в національну олімпійську збірну команду України, успішно виступивши на чемпіонаті Балканських легкоатлетичних федерацій, біг на 800 м. Тренери Вегнер О.А. та Пилипей Л.П.
Срібним призером став Ерік Костриця у бігові на 200 м. Тренують спортсмена Вегнер О.А. та Вегнер О.І.
Бронзові місця посіли Данило Даниленко у бігові 400 м, тренують призера Вегнер О.І., Рябченюк А.В. і Басенко С.В. та Борис Глушко у метанні списа, тренери Сахарук В.І. та Черкашин Р.Є.
Зауважимо, що Данило Даниленко також здобув іменну олімпійську ліцензію, та візьме участь в Олімпійських іграх в естафетному бігові на 4*400 м.
Ще раніше іменні олімпійські ліцензії здобули Іван Банзерук та Марія Сахарук (Філюк) у спортивній ходьбі.
Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо підкорення нових спортивних п’єдесталів!