Підсумки чемпіонату України серед юніорів та молоді з веслування на байдарках і каное

Підсумки чемпіонату України серед юніорів та молоді з веслування на байдарках і каное

Завершився чемпіонат України серед юніорів 2002-2003 років народження та молоді до 23 років з веслування на байдарках та каное, що проходив в місті Дніпро з 4 по 7 серпня. Чемпіонат увінчався чималими здобутками спортсменів збірної Волині. 

За загальними підсумками, веслувальники здобули 13 золотих, 7 срібних та 17 бронзових медалей. Серед молоді до 23 років, збірна Волині посіла 2 загальнокомандне місце. Серед юніорів 2002-2003 років народження – 5 загальнокомандне місце.

Слід відзначити, що каноїст Віктор Свиридюк з міста Ковеля, здобув 10 медалей – найбільша кількість нагород серед усіх учасників чемпіонату України з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді. Віктор Свиридюк виступав в категорії молодь до 23 років, стартував в десяти видах програми та виборов призові місця в усіх десяти видах: 5 золотих, 2 срібних і 3 бронзові медалі. Тренують спортсмена Лариса Гурська та Володимир Троцюк.

Вітаємо збірну Волині і увесь тренерський склад з перемогами і надзвичайними здобутками та бажаємо подальших спортивних завоювань, сил та наснаги!