Переможці чемпіонату України з Комбат Дзю-Дзюцу

26-28 березня в Києві відбувся чемпіонат України з Комбат Дзю-Дзюцу серед дорослих, юніорів та юнаків. На змаганнях четверо волинських спортсменів здобули перемоги та потрапили до складу збірної команди України.

Золотою медалісткою стала Ковирнова Поліна у ваговій категорії до 44 кг. Срібну нагороду здобув Соломінський Ілля у ваговій категорії до 60 кг. Спортсмени є вихованцями спортивного клубу «Прайд» та тренуються у Кулакова Олександра.

Також срібні медалі вибороли вихованці спортивного клубу «Самбіст» Безух Артур у ваговій категорії 80+кг та Мартинюк Дмитро у ваговій категорії 77 кг. Тренує призерів Мартинюк Дмитро.

Вітаємо волинських переможців та їх тренерів і бажаємо сил та натхнення для здобуття нових спортивних нагород!