Переможці та призери XIX Всеукраїнського турніру з дзюдо пам’яті загиблих воїнів-афганців, інтернаціоналістів

Переможці та призери XIX Всеукраїнського турніру з дзюдо пам’яті загиблих воїнів-афганців, інтернаціоналістів

12-13 червня 2021 року у Луцьку пройшов XIX Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті загиблих воїнів-афганців, інтернаціоналістів серед чоловіків та жінок .У турнірі взяли участь 17 команд з 8 областей України.

На урочисте відкриття турніру були запрошені голова Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану Павлович Григорій Григорович, його заступник Онищук Микола Степанович, учасник бойових дій Афганістану, тимчасово виконуючий обов’язки директора КЗ « Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа з видів боротьби», Заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Бондарєв Анатолій Іванович, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Захожий Володимир Васильович та його заступник Булковський Андрій Сигизмундович, депутат обласної ради, голова ГО «Відділення НОК у Волинській області» Карпюк Роман Петрович, які були нагороджені медалями Спілки ветеранів Афганістану України за вагомий внесок щодо патріотичного виховання молоді у Волинській області.

Отже, у підсумку змагань переможцями та призерами стали волинські спортсмени:

Серед жінок у ваговій категорії 48 кг:

3 місце посіли Шевчук Маргарита та Гринчук Анастасія.

У ваговій категорії 52 кг:

1 місце – Кужель Катерина

3 місце – Янкович Ірина.

У ваговій категорії 57 кг:

3 місце – Верхоломчук Анна та Лук’янович Катерина.

У ваговій категорії 63 кг:

1 місце – Ляшук Дарина

У ваговій категорії 70 кг:

2 місце – Вінничук Карина

3 місце – Гринюк Олександра.

У ваговій категорії 78 кг:

1 місце – Холод Наталія

3 місце – Шліхта Юлія.

У ваговій категорії понад 78 кг:

1 місце – Рибачук Марія

2 місце – Бельська Євгенія

3 місце – Циголко Мирослава.

Серед чоловіків у ваговій категорії 81 кг:

3 місце – Чащук Назарій.

У ваговій категорії 90 кг:

2 місце – Стасюк Володимир

3 місце – Кукришев Максим.

У ваговій категорії 100 кг:

2 місце – Куць Владислав

3 місце – Мельник Олександр

У ваговій категорії понад 100 кг:

2 місце – Саць Денис

3 місце – Кулацький Дмитро.

Вітаємо усіх переможців та призерів, а також їх тренерів і бажаємо нових спортивних завоювань!