Переможці та призери відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

Переможці та призери відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

У Ковелі з 09 по 13 червня 2021 року відбувся відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007-2008 років народження і молодші з веслування на байдарках і каное. У чемпіонаті участь взяли 32 команди з 22 регіонів України. На змаганнях команда Волинської області здобула 6 золотих, 4 срібних та 9 бронзових нагород та посіла 6 командне місце, набравши 1403 очок.

Триразовими чемпіонами стали каноїсти Мельничук Тимофій, Кисіль Іван, Семенюк Ілля – вихованці ОСДЮСШОР «Олімп» та Занюк Владислав з Шацької ДЮСШ.

Шейко Олександр завоював 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медаль та Гончарук Роман здобув 1 золоту та 1 одну срібну медаль – каноїсти є учнями ОСДЮСШОР «Олімп».

1 золоту та 1 бронзову медалі здобули вихованиці ОСДЮСШОР «Олімп», байдарочниці Семерак Вікторія, Кірєєва Катерина та Колеснікова Олександра і Радчук Аріна з КЗ КДЮСШ ім.. Є.Кондратовича.

Каноїст Кімлайчук Василь з ОСДЮСШОР «Олімп» виборов 2 срібні медалі.

Срібною призеркою стала каноїстка Матлах Вікторія з КЗ КДЮСШ ім.. Є.Кондратовича.

Вихованці ОСДЮСШОР «Олімп», каноїсти Бензель Назарій виборов 1 срібну та 1 бронзову медаль; Кушнєрук Максим 1 срібну нагороду.

Дворазовими бронзовими призерами стали Мельничук Данило, Змієвський Андрій, Федорук Дмитро – каноїсти ОСДЮСШОР «Олімп» та Іллюх Ілля з КЗ КДЮСШ ім.. Є.Кондратовича.

Каноїстка Турчин Олександра здобула 2 бронзові медалі та байдарочниця Котік Олександра 1 бронзову нагороду. Спортсменки є ученицями КЗ КДЮСШ ім.. Є.Кондратовича.

Щиро вітаємо усіх переможців та призерів, а також увесь тренерський склад та бажаємо нових спортивних здобутків!