Переможці та призери Національного конкурсу творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України

Переможці та призери Національного конкурсу творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України

Підведено підсумки Національного конкурсу творчих робіт «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України.

Національний конкурс ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Міністерства молоді та спорту України, Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Всеукраїнської правової газети «Юридичний вісник України», Київської Малої академії наук учнівської молоді, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Прийом конкурсних робіт тривав з 11.01.2021 по 09.08.2021, за вказаний період у Національному конкурсі взяло участь 17863 учасники.

До оцінювання робіт конкурсантів були залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

За результатами Національного Конкурсу визначено переможців.

І місце

Сатир Анна Анатоліївна

ІІ місце

Зейкан Владислав Васильович

Ступка Віктор Станіславович

Шерепенко Єлизавета Петрівна

ІІІ місце

Нефьодова Лілія Борисівна

Пухляк Євгеній Сергійович

Сумцов Олексій Дмитрович

Також до 30 річниці Незалежності України презентовано книгу Президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень Герасименка Олександра Олександровича «Країна в смартфоні» видану у Державному  спеціалізованому видавництві художньої літератури «Дніпро».

Детальніше за посиланням:https://cutt.ly/8QCgcbawww.facebook.com/institute2015

Вітаємо переможців та бажаємо учасникам подальших успіхів!