Переможці та призери чемпіонату України з велосипедного спорту

У місті Чернівці з 5 по 8 серпня 2021 року відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту ( маунтенбайк – з точки в точку, гонка в гору). На змаганнях спортсмени Волині показали чудові результати, здобувши у скарбничку області 6 медалей.

У гонці з точку в точку бронзовою призеркою серед жінок стала вихованка ШВСМ Шиманська Ірина. Серед юнаків у цій гонці срібну сходинку п’єдесталу посів спортсмен ДЮСШ № 4 Луцької міської ради – Грушецький Владислав.

У гонці в гору парами золото виборола Шиманська Ірина, срібним призером став Грушецький Владислав. Також, чемпіонство у цій гонці здобули вихованка ШВСМ Левченко Уляна та учениця ДЮСШ № 4 Луцької міської ради Войтович Надія.

Вітаємо переможців та призерів, а також тренерів Віктора Ковальова, Валентину Матвійчук-Жолнач та Давида Ковальова і бажаємо нових спортивних здобутків!