Переможці та призери чемпіонату України з велосипедного спорту (маунтенбайк) в гонці крос-кантрі та елюмінатор

З 14 по 16 липня 2021 року в Чернівцях відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайк) в гонці крос-кантрі та елюмінатор. У змаганнях участь взяли й волинські спортмени та показали чудові результати. Зокрема, у гонці крос-кантрі серед жінок чемпіонство здобула Яна Беломоіна, вкотре підтвердивши свій олімпійський статус.

У гонці крос-кантрі серед дівчат чемпіонкою України стала Уляна Левченко. Бронзову сходинку спортсменка посіла в гонці елюмінатор.

Валерія Іосенко здобула срібну медаль в крос-кантрі серед дівчат.

Золото виборов Владислав Грушецький в гонці елюмінатор.

Нагадаємо, що Яна Беломоіна вирушає на Олімпійські ігри у Токіо, тож вболіваємо за волинські спортсменку і бажаємо підкорення олімпійських п’єдесталів.

Вітаємо усіх переможців та призерів, а також їх тренерів Ковальова В.С., Матвійчук-Жолнач В.В., Ковальова Д.В. і бажаємо нових рекордів і перемог!