Переможці та призери чемпіонату України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та чемпіонату України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР

Протягом 29-30 жовтня 2021 року в місті Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР. На змаганнях волинські легкоатлети вкотре показали чудові результати, здобувши нагороди в актив області.

Зокрема, золоті медалі в естафетному бігові 4х1 км виборола команда Волині у складі: Корецький Тарас, Боровець Яна, Петрик Юлія та Матюк Андрій.

Чемпіоном з кросу на дистанції 10 км став Шафар Віталій.

Срібною призеркою чемпіонату стала Петрик Юлія серед юніорок на дистанції 4 км.

Бронзову нагороду серед юнаків на дистанції 3 км здобув Матюк Андрій.

Вітаємо переможців та призерів і їх тренерів та бажаємо нових спортивних завоювань!