Переможний тиждень клубу GARDA

Переможний тиждень клубу GARDA

  Ukraine jiu jitsu league championship – Kyiv international open 2019 GI/NO-GI, що  минулого тижня відбувся у Києві, став першою переможною сходинкою для спортсменів із GARDA.

Як повідомляє прес-служба клубу − 17 волинських спортсменів здобули 16 призових місць.

  

 Золоті нагороди отримали: Максим Заіка, Серафим Ковальчук, Іван Бєлік, Фєлік Лисюк, Назар Конопельнюк, Теодор Ганейчук.

Срібло здобули: Олександр Тарасюк, Віталій Савицький, Давид Гречуха, Назар Копанчук,  Дмитро Борисков, Іван Поліщук.

Бронза у: Лева Корця, Сергія Тарасюка, Олексія Лапіна та Віталія Жарчинського.

«Ми задоволені здобутими результатами. Цього разу наш клуб представляла виключно дитяча збірна. Тішить, що хлопці щоразу демонструють хороший рівень і виграють призові місця. З усієї збірної всі здобули медалі, окрім одного спортсмена. Попереду фінал усіх етапів Ліги джиу-джитсу. Там ми представимо наш клуб потужною великою збірною з дітей та дорослих», – розповідає тренер клубу Іван Сильман.

Загалом у чемпіонаті взяло участь 522 спортсмени та 16 спортклубів із різних куточків України. У результаті збірна GARDA посіла третє командне місце за результатами пройдених поєдинків.

Наступною сходинкою у переможному тижні спортсменів стала пере          мога Михайла Савчука на чемпіонаті Європи та Риму. Подія зібрала у столиці Італії кілька тисяч спортсменів не тільки з Європи, а й зі всього світу. Завдяки цьому Михайлу вдалося отримати ефективний борцівський досвід, побачити і поспілкуватися із зірками бразильського джиу-джитсу.

Отож, поки дитяча збірна виборювала призові місця на чемпіонаті в Києві, у далекому Римі головний тренер клубу Михайло Савчук захищав честь України на EUROPE NO GI 2019 та ROME OPEN 2019 GI, які організовувала Всесвітня федерація бразильського джиу-джитсу (IBJJF). Спортсмен провів п’ять сутичок у Gi та no GI (у кімоно та без). Упідсумку Михайлові вдалося вибороти два срібла у своїй ваговій категорії.

«Попри отриману травму під час  підготовки до Чемпіонатів, я вважаю, що боровся достойно. Одна моя рука працювала на 20% і дуже боліла. Через це мені не вдалося, наприклад, завершити два поєдинки достроково, а також надійно захищатися і чинити контратаки. Втім, із такими обставинами, я вважаю, що результати Чемпіонатів хороші. Наступного разу сподіваюся на золото», – ділиться враженнями луцький спортсмен.

  Це вже другий Чемпіонат Європи та 6-і міжнародні змагання у кар’єрі спортсмена. Він рішуче налаштований вибороти золоту нагороду і тепер ще ретельніше готуватиметься до чемпіонатів Європи-2020. А поки, попереду процес реабілітації та відновлення. До слова, у квітні 2019 року Михайло здобув срібло, виборовши друге місце на чемпіонаті Європи, який відбувався у Барселоні, Іспанія.

Постійну підтримку спортсменів здійснюють: Вікторія Шляхтич та Юлія Риковська (компанія WEST AUTO HUB), Олексій Шмігель, родина Маковських та Валентин Слуцький (ФГ «Агроком»).