Перемоги волинських спортсменів на Кубку України з веслування на байдарках і каное

Перемоги волинських спортсменів на Кубку України з веслування на байдарках і каное

В місті Дніпро завершився Кубок України з веслування на байдарках та каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який проходив з 9 по 12 квітня 2021 року. На змаганнях команда Волинської області показала високий результат, посівши 3 загальнокомандне місце, 3 командне місце серед дорослих та 8 командне місце серед юніорів, та здобувши у скарбничку Волині цілу низку медалей різного ґатунку.

Головною подією змагань став відбір спортсменів в олімпійську збірну України серед жінок – байдарочниць. За підсумками виступів на дистанціях 200 та 500 метрів, в олімпійську збірну України увійшла Марія Повх.

Отже, у підсумку змагань волинські спортсмени здобули наступні нагороди:

У байдарці – одиночці на дистанції 500 м серед дорослих:

1 місце – Повх Марія,

У каное – одиночці на дистанції 500 м серед дорослих:

3 місце – Яцюк Олександр.

У каное-одиночці на дистанції 500 м серед юніорів:

3 місце – Калитюк Василина.

У каное – двійці на дистанції 500 м серед дорослих:

2 місце – Рибачок Андрій,

3 місце – Свиридюк Віктор та Троцюк Володимир.

У байдарці – двійці на дистанції 500 м серед дорослих:

1 місце – Демчина Ольга,

2 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное-двійці на дистанції 500 м серед юніорів:

2 місце – Шворак Анатолій.

У байдарці – двійці на дистанції 500 м серед юніорів:

2 місце – Дудка Анна.

У каное – четвірці на дистанції 500 м серед дорослих:

2 місце – Борсук Павло, Озимюк Дмитро, Остапчук Назар та Семенюк Павло.

3 місце – Кисіль Антон.

У байдарці – четвірці на дистанції 500 м серед дорослих:

1 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное – одиночці на дистанції 200 м серед дорослих:

1 місце – Рибачок Андрій,

2 місце – Яцюк Олександр.

У байдарці – одиночці 200 м серед дорослих:

2 місце – Повх Марія.

У каное – двійці на дистанції 200 м серед дорослих:

2 місце – Кисіль Антон та Чабан Богдан.

У каное – двійці серед юніорів на дистанції 200 м серед юніорів:

2 місце – Шворак Анатолій.

У байдарці – двійці на дистанції 200 м серед дорослих:

3 місце – Демчина Ольга.

У байдарці – двійці мікс на дистанції 200 м :

1 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное – четвірці на дистанції 200 м серед дорослих:

2 місце – Кисіль Антон,

3 місце – Куницький Богдан, Свиридюк Віктор, Троцюк Володимир та Яцюк Олександр.

У байдарці – четвірці на дистанції 200 м серед дорослих:

2 місце – Демчина Ольга,

3 місце – Алєксєєнко Христина.

У байдарці – четвірці на дистанції 200 м серед юніорів:

2 місце – Дудка Анна.

У каное – одиночці 5000 м серед дорослих:

2 місце – Грабовець Ілона.

У каное – одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:

2 місце – Свиридюк Віктор,

3 місце – Вандюк Юрій.

У байдарці – одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:

2 місце – Алєксєєнко Христина.

У каное – одиночці на дистанції 1000 м серед дорослих:

3 місце – Грабовець Ілона.

У каное – одиночці на дистанції 1000 м серед юніорів:

2 місце – Семенюк Тарас.

У каное – двійці на дистанції 1000 м дорослих:

2 місце – Вандюк Юрій,

3 місце – Рибачок Андрій.

У каное – двійці на дистанції 1000 м серед дорослих:

2 місце – Грабовець Ілона.

У байдарці – четвірці 1000 м серед дорослих:

1 місце – Демчина Ольга.

Вітаємо волинських спортсменів та увесь тренерський склад з перемогами та високими досягненнями і бажаємо успіхів та нових переможних п’єдесталів!