Останній день чемпіонату України з легкої атлетики

Останній день чемпіонату України з легкої атлетики

Ранок останнього дня легкоатлетичних змагань приніс  нові перемоги волинянам. Серед дисциплін у яких виступали атлети був забіг на 200 м. серед  чоловіків і жінок та метання молота .

Серед метальниць  золото отримала, вже знана як на теренах України, так і за кордоном, атлетка Ірина Климець (тренер Черкашин Р.Є) із результатом 72.01 м. Ще одна учасниця від Волині, вихованка Черкашина Р.Є. та Чмира Я.В., Олена Хамаза, у підсумку четверта.

Та не тільки молотом єдиним. Досить вдало виступили  волинські спринтери. Так,  Ерік Костриця (тренери Вегнер О.А, Вегнер О.І.),  який вчора здобув срібло на стометрівці, а сьогодні на дистанції 200 м  підтвердив свою лідерську позицію, буде захищати честь прапора на чемпіонаті Європи. Наступний, та лише за списком,  Данило Даниленко (тренери Рабченюк А.В., Басенко С.В., Вегнер О.І.), який сьогодні прибіг першим у другому забігові на 200 м, теж кваліфікувався на чемпіонат Європи. Крім цього, хлопці ввійшли у вісімку кращих спринтерів за результатами семи забігів поточних змагань та виступлять у фіналі.

Золоті призери кожного із заявлених видів спорту поповнять лави національної збірної України, а оскільки, за звання кращих борються 450 спортсменів з різних куточків країни, фінал обіцяє бути видовищним. Зазначимо, що змагання є відбірковим на чемпіонат Європи, який пройде у м. Бидгощ (Польща) 9-11 серпня.

Тож, з нетерпінням чекаємо на результати та нові перемоги