Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для інвалідів придбали автомобіль

Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для інвалідів придбали автомобіль

20 серпня 2020 року у Луцьку на Київському майдані відбулося урочисте вручення мікроавтобуса «Пежо-Боксер», придбаного за кошти обласного бюджету обласній дитячо-юнацькій школі інвалідів. Комфортабельний сучасний автомобіль вартістю близько 600 тисяч гривень, призначений для перевезення осіб з інвалідністю.

Вручали ключі та технічний паспорт від мікроавтобуса голова обласної ради Ірина Вахович та помічник голови обласної державної адміністрації Сергій Бизов. На урочистостях були присутні тренери-викладачі та волинські спортсмени, які прославили Волинь та Україну на міжнародному рівні.

Ірина Вахович привітала спортсменів з чималими здобутками та нагадала про ґрунтовну підтримку спорту владою.

Зазначимо, що з нагоди прийдешнього державного свята Дня Незалежності України, обласне керівництво нагородило відзнаками кращих. За високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю, почесну грамоту обласної державної адміністрації отримав тренер-викладач з фехтування обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Олексій Сундієв. Також, подяку голови обласної державної адміністрації отримала Богдана Конашук – спортсменка-інструкторка штатної збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та головний бухгалтер Волинської ОДЮСШ для осіб з інвалідністю Світлана Кириченко. Подяку  отримала багаторазова чемпіонка України з плавання серед спортсменів з вадами зору, майстер спорту України Олександра Андрощук.

Відзнаки обласної державної адміністрації вручив Сергій Бизов, висловивши подяку і повагу спортсменам та зазначивши, що: «Паралімпійці – це колиска справжнього незламного українського духу. Паралімпійці – це ті, хто надихають нас, ті, хто несе і підіймає прапор нашої держави, бо нашу країну пізнають через культуру та через спорт. Вдячний вам, що надихаєте наших спортсменів. А влада, в першу чергу, повинна дбати, щоби ви могли надалі спокійно займатися спортом і надалі підіймати наш прапор».