Обласна ДЮСШ підвела підсумки спортивного року

Обласна ДЮСШ підвела підсумки спортивного року

Вчора, 10.01, в обласній спортивній школі відбулося підведення підсумків 2019 року. У рамках заходу учні та тренери школи отримали нагороди за високі спортивні результати та внесок у розвиток спорту. Не менш хвилюючим дійство було і для найменших учасників свята, адже їх посвятили в юні спортсмени.

Тож, голова Волинської облради Ірина Вахович, заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, очільник відділення НОК України у Волинській області, заступник голови обласної ради Роман Карп’юк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА Ігор Дмитришин, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Костянтин Петрочук та директор ОДЮСШ Богуслав Галицький вручали солодкі призи, нагороди та подяки.

За вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, вищих досягнень та підготовку спортсменів високого класу подяками голови облдержадміністрації нагороджено тренерів-викладачів ОДЮСШ: Шнита Миколу, Пащук Вероніку та Ромашкевич Галину.

За досягнення високих спортивних результатів та успішні виступи на всеукраїнських і світових першостях подяки голови облдержадміністрації отримали і спортсмени: Пом’яновська Дарина Мальчук Олександра, Климець Ірина та Черкашина Катерина.

За вагомий особистий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, вищих  досягнень та підготовку спортсменів високого класу, подяками обласної ради  нагороджені Олена Алексєєва, В’ячеслав Киричук та Олена Кришпінович.

 

За досягнення високих спортивних результатів, підвищення рейтингу області на всеукраїнському та міжнародному рівнях, подяки обласної ради отримали спортсменки Карасьова Анастасія, Вікторія Куніцка та Хомелюк Олександра.

Вітаємо спортсменів та тренерів із вдалим завершенням року та бажаємо нових вагомих здобутків.

 

Довіково про діяльність обласної дитячо-юнацької спортивної школи:

обласна дитячо-юнацька спортивна школа (ОДЮСШ) є провідним спортивним закладом області. Заснована в 1969 році. В ОДЮСШ функціонує п’ять відділень з видів спорту: баскетбол, волейбол, гандбол, легка атлетика та спортивна акробатика.

В розпорядженні школи знаходиться ігровий спортивний зал, зал акробатики, тренажерний зал, пристосований легкоатлетичний мініманеж.

Заняттями щороку охоплюється 620 дітей, які займаються на різних етапах спортивної підготовки. З дітьми працюють 30 тренерів-викладачів. Навчально-тренувальні заняття проходять як на базі ОДЮСШ, так і на базах загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька.

У 2019 році вихованки ДЮСШ у складі луцької команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» завоювали бронзові медалі на чемпіонаті України Суперліга з волейболу серед жінок. Також команда ОДЮСШ Луцьк виборола перше місце на чемпіонаті України «Дитяча ліга» серед дівчат 2004 р.н.

Гордість спортивної школи – спортсменка відділення легкої атлетики (метання молота) КЛИМЕЦЬ ІРИНА, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця XXXI Літніх Олімпійських ігор, що відбулися в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). У 2019 році виконала норматив на Олімпійські ігри-2020 та стала 5-та на чемпіонаті світу в м. Доха (Катар).

Також жіноча група (Пом’яновська Дарина, Мальчук Олександра, Куніцка Вікторія) здобули срібло на чемпіонат Європи серед дорослих, який проходив 24-27 жовтня 2019 р. в м. Холон (Ізраїль).