Національні змагання Ігор Нескорених у Києві закінчилися

Національні змагання Ігор Нескорених у Києві закінчилися

Національний відбір Ігор Нескорених, який закінчився 14 вересня у Києві, зібрав найсильніших хлопців та дівчат і став найбільшим в історії українських змагань. Адже 218 учасників позмагалися у шістьох дисциплінах за шанс потрапити до збірної України, склад якої буде оголошено 17 жовтня.

До слова, у відборі до світових змагань можуть брати участь як діючі військовослужбовці ЗСУ, так і ветерани Державної прикордонної служби, Нацгвардіїї, Національної поліції, СБУ, добровольці ООС та учасники миротворчих операцій починаючи з 1991 року, які травмувалися або ж захворіли в наслідок чи під час виконання військових обов’язків.

Серед учасників були і волиняни. Наші співвітчизники продемонстрували високу технічну майстерність та встановили кращий результат відбору 2019. Таким чином, маємо 4 претенденти на участь у Іграх Нескорених-2020:

В’ячеслав Оксентюк  − пауерліфтинг, жим лежачи, вагова категорія до 72 кг, результат − 120 кг;

Андрій Степасюк – веслування на тренажерах 4 хв, результат − 1218 м та кращий особистий результат;

Богдан Хомик – штовхання ядра, результат – 12,35 м;

Павел Чайка − стрибки у довжину, результат – 5,66 м та кращий особистий результат із бігу 1,5 км – 4,37 хв, 400 м – 54,56 с.

Як повідомляє джерело “Ігри Нескорених-2020” 500 учасників позмагаються у стрільбі з лука, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, пауерліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.  Нагадаємо, наступні Ігри Нескорених-2020 пройдуть 9-16 травня у Гаазі, Нідерланди. Серед 19-ти країн учасниць Йорданія, Австралія, США, Афганістан, Данія, Естонія, Франція, Ірак, Грузія, Німеччина, Італія, Нова Зеландія, Нідерланди, Польща, Канада, Румунія, Україна, Великобританія та вперше – Бельгія.