На вихідних (17 липня) у с. Струмівка Луцького району відбувся черговий благодійний турнір з пляжного волейболу

Серед чоловіків за програмою обласних сільських спортивних ігор Волині 2022 року на підтримку Збройних сил України.

За першість змагалося 11 команд з територіальних громад та старостинських округів області.

Переможцями турніру стала команда Княгининівського старостинського округу, за яку виступали Микола Ольшевський та Дмитро Богачевський.

ІІ місце посіла команда Колодяжненської територіальної громади в складі Василя Грека та Романа Шевчука.

ІІІ місце здобула команда Ратнівської територіальної громади, яку представляли Олександр Сарія та Василь Котюх.

Команди та учасники, що посіли призові місця були нагороджені Кубками і медалями Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» та дипломами і грамотами управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Під час проведення змагань було зібрано 4 452 грн, які перераховані НБУ, як благодійний внесок на підтримку Збройних сил України.

Незмінними партнерами в організації турніру залишається Готельно-ресторанний комплекс Makis і Благодійний фонд «Віримо в Україну».