Молодіжна спортивно-патріотична таборова гра «Звитяга»

Молодіжна спортивно-патріотична таборова гра «Звитяга»

7-10 травня 2021 року в урочищі Гайове Луцького району Волинської області пройшов освітньо-виховний захід, молодіжна спортивно-патріотична таборова гра «Звитяга», у якому взяли участь 150 осіб віком від 16 до 28 років.

Реалізували захід Громадська організація “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс” разом з Волинською обласною організацією «Студентське Братство Волині» та управлінням у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Основною метою заходу є сприяння формуванню громадянської позиції, всебічного розвитку молоді, покращення рівня обізнаності зі знаковими історичними подіями, популяризації здорового способу життя та активного відпочинку.

Основними завданнями заходу є:

– розробка та впровадження системи виховання у юнацтва та молоді історичної пам’яті, громадянської позиції, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби України;

– популяризація та пропагування юнацького, молодіжний руху, вивчення питань особистої та колективної безпеки серед дітей та молоді під час проведення табору та в інформаційній кампанії до нього;

– привернення уваги жителів України до проблем, пов’язаних з формуванням громадянської позиції через проведення комплексної інформаційної кампанії та пропагування переваг участі у туристичному русі.

– звернення уваги до проблем активного суспільного життя молоді, а також на проблеми, пов’язані з формуванням громадянської позиції.